Kancelaria Notarialna Katarzyna Rewers-Wyka, Jerzy Przybył s.c. w Bydgoszczy


Idź do treści
Sporządzanie aktów notarialnych i inne czynności prawne powinny być wykonywane przez osoby godne zaufania. Notariusz jest osobą, której stawia się szczególnie wysokie wymagania. Nasza kancelaria świadczy usługi trzymając się ściśle określonych zasad etyki zawodowej i przestrzegając reguł gwarantujących najwyższy poziom usług.

Jako doświadczeni notariusze sporządzamy akty notarialne, akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia i protokoły, a także wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Przygotowujemy protesty weksli i czeków, często też pracujemy nad projektami oświadczeń, umów, porozumień i innych dokumentów prawnych. Nasza kancelaria notarialna udziela bezpłatnych informacji w zakresie wszystkich wykonywanych czynności.

Siedzibą naszej Kancelarii jest Bydgoszcz. Pracując w tym mieście jesteśmy w stanie świadczyć naszym klientom usługi najbardziej dopasowane do ich potrzeb, lecz na życzenie klientów i jeśli przemawia za tym charakter czynności lub jej okoliczności, dokonujemy czynności poza siedzibą Kancelarii. Skupiamy się przy tym na precyzji i dbałości o szczegóły. Tak, aby każdy paragraf sporządzanych przez nas aktów notarialnych był zgodny z intencjami naszych klientów.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego